KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13767107
nr 1376 7107
Håkan Bull
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, 2 st, Käringön. Signerad, 1987. Motivet: 66x51cm, yttermått inklusive ram: 78x62 cm
Kondition: en saknar glas
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:08:06
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr